Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntu położona w Międzywodziu (gmina Dziwnów), oznaczona numerem ewidencyjnym 839/85. Nieruchomość będzie przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Przedmiotem szóstego przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,93 ha, położona w Libiążu w rejonie głównej ulicy miasta. Działka przeznaczona jest do zbycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, co stanowi okazję do nabycia większego terenu inwestycyjnego.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 34,40 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie ma układ rozkładowo‑przechodni, jednostronną ekspozycję w kierunku wschodnim i znajduje się w budynku z częścią podziemną.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,01 m², składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego pomieszczenia gospodarczego o pow. 8,88 m². Mieszkanie w stanie do częściowego wykończenia (m.in. niewykończona posadzka w jednym pokoju), z oknami PCV, podstawowymi instalacjami oraz ogrzewaniem i ciepłą wodą z pieca na paliwo stałe.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72 m², położony w Warce, w nowszym, czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu, posiada pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania wynosi 399 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Zawierciu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,05 m², położone na 2. piętrze w 4‑piętrowym budynku, z kuchnią i łazienką oraz pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, prąd, gaz, CO miejskie). Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 200 310 zł.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowana jest nieruchomość – wolnostojący budynek mieszkalno-produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 613 m² (plus strych ok. 94 m²) na działce ok. 976 m², z 17 pokojami, częścią mieszkalną czterokondygnacyjną i częścią produkcyjną trzykondygnacyjną. Nieruchomość z 2000 roku, uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), objęta jest prawem współwłasności, a cena wywołania w licytacji wynosi *** zł.
Na licytacji komorniczej w Ząbkach oferowana jest działka o powierzchni 499 m² zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym z 1990 r. o powierzchni użytkowej 184,5 m², z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) oraz budynkiem niemieszkalnym ok. 54 m². Cena wywołania wynosi 278 156,25 zł.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest nieruchomość gminna w Mysłowicach, zabudowana dwukondygnacyjnym, całkowicie podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym z lokalem użytkowym, wzniesionym ok. 1890 roku, na działce o powierzchni 917 m². Budynek w tradycyjnej murowanej technologii z dachem krytym papą przeznaczony jest na cele zgodne z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem licytacji jest niezagospodarowana nieruchomość rolna o powierzchni ok. 1,59 ha, położona we wsi Kamień, zabudowana starym budynkiem mieszkalnym dwulokalowym oraz szopą w złym stanie technicznym. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, z dostępem do drogi gminnej gruntowej, uzbrojona jest w prąd, wodociąg, szambo i nieczynną studnię, a w sąsiedztwie znajdują się głównie pola uprawne.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/8 w nieruchomości leśnej o powierzchni ok. 10,9 ha, położonej w rejonie Zgierza, stanowiącej działkę o regularnym, prostokątnym kształcie z dojazdem z drogi wojewódzkiej. Teren jest płaski, piaszczysty, niskiej klasy bonitacyjnej, porośnięty drzewostanem leśnym, z przejezdnymi, nieutwardzonymi duktami wzdłuż granic.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 153 m², o wydłużonym, wąskim kształcie typowym dla działek drogowych, położona w rejonie ulicy o charakterze mieszkalno-leśnym. Teren jest nieutwardzony, częściowo porośnięty darnią i wysypany tłuczniem, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów leśnych.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2100 m², położona w miejscowości Kąty w gminie Osieczna w powiecie leszczyńskim. W skład nieruchomości wchodzi grunt orny klasy R IIIb i IVa oraz część zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym (pow. zabudowy 90 m²) i budynkiem gospodarczym obsługującym gospodarstwo rolne (pow. zabudowy 83 m²).
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone w Szczecinie, w budynku z lat 80. w technologii wielkiej płyty, na VII piętrze bloku z windą. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, korytarza, łazienki i osobnego wc, o przeciętnej funkcjonalności jak na ten metraż.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,9 m², położony na 3. piętrze bloku z 1997 r. w Katowicach, z piwnicą, balkonem, kuchnią oraz łazienką z WC. Nieruchomość w formie pełnej własności ma cenę wywołania 216 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,29 m², położony na IV piętrze w budynku wielorodzinnym w Płocku, w budynku z lat 70. w dobrym stanie technicznym. Lokal o średnim standardzie wykończenia (bez możliwości oględzin wewnątrz) wystawiony jest do pierwszej licytacji elektronicznej z ceną wywołania 216 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,71 m² (z piwnicą łącznie 58,51 m²) w Zabrzu, położony na 2. piętrze niskiego budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, piec gazowy), ma cenę wywołania 169 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Parczewie (woj. lubelskie) o powierzchni ok. 159 m², wybudowany w 1982 r., z piwnicą, pomieszczeniami gospodarczymi, tarasem, balkonem oraz pełnym zapleczem sanitarnym i kuchnią. Nieruchomość z dostępem do wody, kanalizacji i siły, posadowiona w budynku dwukondygnacyjnym, ma cenę wywołania 152 666,67 zł.
W Zabrzu na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 173,22 m² z 5 pokojami, wybudowany w 1975 roku, z mediami miejskimi oraz dodatkowymi budynkami gospodarczymi i wiatą. Nieruchomość położona na działce ok. 663 m² ma cenę wywołania 397 960,50 zł i jest obciążona służebnością mieszkania na części pomieszczeń.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntu o powierzchni 1171 m², położonej w miejscowości Dyzin w gminie Celestynów, w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą wewnętrzną. Nieruchomość ma charakter rolny, jest porośnięta drzewami i krzewami, nieużytkowana gospodarczo, a w dalszym sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowa.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0710 ha zabudowana budynkiem gospodarczym obsługi rolnictwa, położona we wsi Śmiałowice w gminie Marcinowice, w powiecie świdnickim (woj. dolnośląskie). Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 545 m², w technologii tradycyjnej, z częścią dobudowaną.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,38 ha, położona we wsi Sokołów Stary w gminie Końskie, w powiecie koneckim. Nieruchomość o przeznaczeniu rolnym i leśnym ma przeciętne położenie, niski wskaźnik bonitacji oraz słabą dostępność komunikacyjną z uwagi na brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.094 m², położona w Gdańsku w dzielnicy Łostowice, zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym z piwnicą, parterem, piętrem i poddaszem. W budynku zaprojektowano osiem lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 514,6 m² oraz osiem garaży o łącznej powierzchni ok. 162,5 m², z których większość stanowi odrębne nieruchomości lokalowe.
Na licytacji komorniczej w Węgorzewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,98 m², położony na pierwszym piętrze budynku. Cena wywołania wynosi 96 000 zł, przy wartości oszacowania 128 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08 m², położone w budynku z lat 80. w Dębnie, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z balkonem i osobną łazienką oraz WC, w standardzie wykończenia średnim. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy wartości oszacowania 135 000 zł.