Przedmiotem postępowania jest działka nr 686/4 o powierzchni 0,100 ha, zabudowana, położona w miejscowości Pawłosiów w okolicach Jarosławia. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/zbycia w toku postępowania syndyka.
Dom jednorodzinny z działką położony jest w Gliwicach, w dzielnicy Bojków, w spokojnej okolicy miasta. Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania (licytacji/przetargu/zakupu od syndyka); brak podanych szczegółów dotyczących metrażu, liczby pokoi, stanu technicznego i ceny.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2456 ha, stanowiącej działkę o nieregularnym kształcie, zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Teren w większości płaski, nieutwardzony i nieogrodzony, o charakterze rolnym z własną studnią oraz napowietrzną linią niskiego napięcia.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,21 ha, położona w miejscowości nad jeziorem, zabudowana dwoma budynkami: restauracyjno‑noclegowym oraz gospodarczym. Główny budynek z 1998 r. to wolnostojący, dwukondygnacyjny obiekt drewniany o funkcji restauracyjno‑mieszkalnej, o powierzchni użytkowej ok. 170 m².
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 1,02 ha, położona we wsi Wilamów w gminie Szadek (powiat zduńskowolski, woj. łódzkie), obejmująca grunty orne oraz częściowo las. Działki w kształcie prostokątów mają bezpośredni dostęp do drogi i są objęte umową dzierżawy na 10 lat z czynszem w wysokości równowartości 300 kg żyta za hektar rocznie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa położona w południowej części Konstancina-Jeziorny, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, z dojazdem drogą asfaltową i dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. Atrakcyjna lokalizacja w miejscowości o statusie uzdrowiska, w pobliżu terenów zielonych i z dobrym dojazdem do zaplecza handlowo-usługowego w okolicznych miastach, podnosi potencjał inwestycyjny działek.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,0490 ha wraz z budynkiem usługowym (sklep) o powierzchni zabudowy 112 m². Obiekt składa się z sali sprzedaży i zaplecza z pomieszczeniami biurowo-magazynowymi oraz wc, wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną.
Przedmiotem oferty jest prawo użytkowania wieczystego gruntu w Gliwicach wraz z posadowionymi na nim budynkami. Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania przetargowego/aukcyjnego, co może stwarzać możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach cenowych.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość w użytkowaniu wieczystym gruntu zabudowanego budynkami, położona w Gliwicach, w rejonie centrum miasta. Oferowana jest do nabycia w trybie licytacji/przetargu od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest kompleks działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni ok. 8 500 m² położonych w miejscowości Duńkowiczki w gminie Orły, z czego ok. 6 404 m² zabudowane jest budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni ok. 1 437 m². Część działek stanowi ogrodzony, zielony teren z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej, który może funkcjonować jako odrębna nieruchomość bez uszczerbku dla wartości części zabudowanej.
Na licytacji komorniczej w Końskich oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,77 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, w budynku z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 108 750 zł przy oszacowaniu 145 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,61 m², położone na parterze kamienicy z 1926 r., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media i własnym CO węglowym wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 83 700 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 44,7 m², położonego na wysokim parterze w bloku z lat 60. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz loggii, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 105 555,55 zł, a lokal znajduje się w ocieplonym, podpiwniczonym budynku wielorodzinnym z domofonem.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bobolicach (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 43,02 m², położony na parterze niskiego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależą obszerne pomieszczenia piwniczne i gospodarcze (łącznie 30,23 m²), a cena wywołania wynosi 62 160 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony w miejscowości Bobrówko w województwie lubuskim, w budynku z lat 60. XX w. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 2‑kondygnacyjnego budynku, składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji wynosi 73 733,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w działce o powierzchni 0,0870 ha zabudowanej domem jednorodzinnym z garażem dwustanowiskowym, położonej w Pile w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 650 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 487 500 zł.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni ok. 1,80 ha w Czeladzi, położona w rejonie ulicy głównej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość jest wolna od obciążeń, a cena wywoławcza w przetargu ustnym nieograniczonym wynosi *** zł netto.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni ok. 0,97 ha w Czeladzi, położoną w rejonie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolna od obciążeń, z ceną wywoławczą *** zł netto.
Na przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,94 ha w Zawierciu (obręb Marciszów), zabudowana budynkiem biurowo-socjalnym oraz halą wielofunkcyjną. Działka przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą *** zł, zwolnioną z podatku VAT.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane nieruchomości gruntowe położone w Białymstoku, w obrębie Śródmieście, o łącznej powierzchni kilkunastu arów. Działki mają charakter budowlany i stanowią własność gminy, zbywaną w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka gminna położona w miejscowości Bobrowniki. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do nabycia od gminy, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium w określonej wysokości.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka gminna położona w miejscowości Bobrowniki. Nieruchomość gruntowa stanowi własność gminy i jest przeznaczona do nabycia w wyznaczonym terminie po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.