Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w nieruchomości gruntowej położonej w gminie o charakterze wiejskim, obejmującej dwie działki na terenach zabudowy mieszkaniowej zagrodowej oraz rolnych z dopuszczeniem zabudowy. Jedna z działek jest częściowo zabudowana mocno zniszczonym budynkiem mieszkalnym po uderzeniu pioruna, a w pozostałej części stanowi grunt orny.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,20 ha położona w Mrowinie (gmina Rokietnica), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 140 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także trzy budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy ok. 260 m².
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym z poddaszem oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Zawada w gminie Myślenice, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o wydłużonym kształcie jest częściowo zagospodarowana zielenią, posiada dojazd z dwóch stron i sprzedawana jest w udziale 1/2 należącym do dłużnika.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo rolne położone w miejscowości Żabin (gm. Banie Mazurskie), obejmujące łącznie ok. 9,1 ha gruntów rolnych i leśnych, w tym zabudowaną działkę z przedwojennym budynkiem mieszkalnym (ok. 162 m² zabudowy, stan techniczny słaby, niski standard) oraz zabudowaniami inwentarskimi i gospodarczymi. Dwie pozostałe działki są niezabudowane, użytkowane rolniczo, o lekkim zróżnicowaniu terenu, z dostępem do drogi publicznej i uzbrojeniem w zasięgu (energia elektryczna, telefon).
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym zabudowanym, położona w miejscowości Zrecze Chałpczańskie w okolicach Chmielnika, o powierzchni 0,15 ha. Działka sprzedawana jest w trybie egzekucyjnym, z możliwością oględzin w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m² z balkonem, położone na 3. piętrze bloku w Płocku, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym w piwnicy. Lokal z lat 80., w stanie użytkowym, wyposażony w pełne media (m.in. CO, gaz, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 297 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w kawalerce o powierzchni 22,8 m², położonej na 7. piętrze w bloku z 1987 roku w Toruniu, z aneksem kuchennym i łazienką oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji wynosi 67 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,66 m² w Łodzi, położony na parterze budynku, z balkonem i ekspozycją okien na wschód i zachód. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, posiada pełne uzbrojenie w media miejskie, a cena wywołania wynosi 316 950 zł.
Na licytacji komorniczej wystawione jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50,7 m², położone na parterze bloku z 1985 roku w Dąbrowie Górniczej. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 263 955 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m², położony w miejscowości Chałupki (woj. śląskie) w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 95 580 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 38,3 m² w Łodzi, w bloku z lat 70., położone na 8. piętrze dziesięciopiętrowego budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 198 225 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,15 ha, położona w miejscowości Zrecze Chałpczańskie w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość została oszacowana na 178 100 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 133 575 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 989 m² w miejscowości Żarowo (woj. zachodniopomorskie), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, o powierzchni zabudowy 121 m². Budynek z lat 2000., w technologii tradycyjnej, jest w stanie techniczno-użytkowym przeciętnym, z zewnątrz częściowo niewykończony, a cena wywołania wynosi 484 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1024 m² z wolnostojącym, parterowym domem mieszkalnym w zabudowie szkieletowej z 2018 roku, położona w Bażanowicach w województwie śląskim. Nieruchomość jest uzbrojona w prąd, wodę, gaz i szambo, ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a cena wywołania w licytacji wynosi 188 717,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Krowodrza) oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 55 m² z 2 pokojami, wybudowany w 1935 r., z piwnicą, posadowiony na działce objętej miejscowym planem jako teren zieleni urządzonej. Cena wywołania wynosi 266 100 zł, przy czym w księdze wieczystej ujawniono dożywotnią służebność osobistą polegającą na prawie zamieszkiwania w budynku.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym domem o powierzchni ok. 99 m² w miejscowości Rakszawa (woj. podkarpackie), z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i WC, wybudowanym w 1958 r. Budynek jest w stanie destrukcji (ruina, od lat nieużytkowany, niezabezpieczony, zdewastowana zabudowa gospodarcza), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 114 000 zł.