Wróć do listy

Radzyń Podlaski, lubelskie

1 078 000 zł
3 027 zł/m2
Obiekt 356,10 m2 Przetarg Wadium do 10-08-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 078 000 zł
Powierzchnia 356,10 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 32 340 zł
Numer oferty 515174X1206537511
Termin wpłaty wadium 10-08-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu jest prawo własności zabudowanej działki o powierzchni 1137 m², położonej w zachodniej części Radzynia Podlaskiego, w pierwszej linii zabudowy przy jednej z głównych ulic miasta, w pobliżu centrum i kluczowych urzędów. Teren oznaczony w ewidencji jako „inne tereny zabudowane” stanowi atrakcyjną lokalizację inwestycyjną, a transakcja jest zwolniona z podatku VAT.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny