Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 135 m² (dodatkowo piwnica ok. 65 m²), położony w Subkowach w województwie pomorskim, na działce o powierzchni 3500 m², z mediami (woda, kanalizacja, siła) i pomieszczeniami takimi jak kuchnia, łazienka, WC oraz piwnica. Nieruchomość z lat 80., piętrowa i podpiwniczona, ma cenę wywołania 299 466,67 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział w działce gruntu nr 245 o powierzchni 0,0300 ha, położonej w Urzędowie w województwie lubelskim. Nieruchomość gruntowa wyceniona jest na 352 778,00 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 264 583,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 135 m² w Stalowej Woli, w dzielnicy peryferyjnej Charzewice, z 1994 roku, z kuchnią, łazienką, WC, tarasem oraz mediami (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów leśnych, a cena wywołania wynosi 635 100 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 97 m² w Sulejówku w województwie mazowieckim. Działka ma łączną powierzchnię ok. 971 m², a licytacja stacjonarna rozpoczyna się od ceny wywołania 63 750 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Dzierżoniowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 31,74 m², położony na IV piętrze (poddaszu) budynku w centralnej części miasta, wraz z udziałem w działce gruntu. Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym, przeznaczony do nabycia w drodze przetargu organizowanego przez gminę.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość stanowi kompleks niezabudowanych gruntów o łącznej powierzchni ok. 1,20 ha, położony w Wodzisławiu Śląskim, w rejonie ul. Stefana Batorego, składający się z działek rolnych i zadrzewionych w obrębach Jedłownik i Wodzisław. Teren jest przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą *** zł netto.
Lokal mieszkalny o powierzchni 28,6 m² położony w Nowej Chełmży, składający się z 1 pokoju, kuchni oraz dobudowanej sieni z WC (bez łazienki), z samodzielnym wejściem, przynależnościami i udziałem w gruncie, w niskim standardzie wykończenia (m.in. piec kaflowy), na ogrodzonym terenie z utwardzonym chodnikiem i urządzoną zielenią. Nieruchomość sprzedawana przez syndyka wraz z lokatorem, w trybie ofertowym, z ceną minimalną 22 750 zł.