Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 0,7313 ha, położonej w Morągu. Teren zgodnie z miejscowym planem przeznaczony jest pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny.
Przedmiotem licytacji są dwie działki siedliskowo-rolne o łącznej powierzchni ok. 3,9 ha, położone w gminie Ojrzeń w powiecie ciechanowskim, z dojazdem drogami wewnętrznymi z drogi publicznej. Na działce siedliskowej znajduje się parterowy dom z poddaszem użytkowym, budynek gospodarczo-garażowy, obora oraz wiata, a teren jest uzbrojony w prąd, wodociąg i szambo, z częścią zalesioną (brzoza i sosna ok. 60-letnia) oraz gruntami użytkowanymi rolniczo.
Przedmiotem postępowania jest udział 5/8 w zabudowanej nieruchomości w Bełchatowie, obejmującej działkę o powierzchni ok. 1071 m² z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-handlowo-usługowym (ok. 308 m² pow. użytkowej). Na terenie posesji znajduje się także budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 47 m².
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka o powierzchni ok. 0,62 ha z parterowym domem mieszkalnym z poddaszem nieużytkowym oraz trzema budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości z dostępem do drogi dojazdowej. Nieruchomość częściowo zagospodarowana jest trawnikiem i nasadzeniami, posiada instalację fotowoltaiczną oraz pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja).
Przedmiotem postępowania jest jednorodzinny dom mieszkalny w miejscowości Kłudno Nowe, oferowany w stanie deweloperskim. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję do wykończenia według własnego projektu w ramach licytacji/przetargu/zakupu od syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Częstochowie, przeznaczona w studium pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Działka wymaga uregulowania stanu prawnego ujawnionego w księdze wieczystej, który jest obecnie niezgodny z ewidencją gruntów.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2600 m², położona w miejscowości Śladków Duży w gminie Chmielnik (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie), z dobrym dojazdem publiczną drogą asfaltową. Działka z budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi leży na terenie rolniczej przestrzeni produkcyjnej z dopuszczeniem zabudowy siedliskowej, w otulinie Szanieckiego Parku Krajobrazowego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu, w dzielnicy z zasobami spółdzielni mieszkaniowej, obejmujący mieszkanie nr 9 w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 149 766,67 zł przy sumie oszacowania 224 650,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 52,5 m² w Szprotawie, w budynku z lat 40., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz) i pomieszczenia gospodarczego. Lokal położony jest w zabudowie mieszkaniowej, z dojazdem z asfaltowej drogi głównej, a cena wywołania wynosi 149 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowane jest mieszkanie o powierzchni 33,7 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz piwnicy. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 266 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,78 m² (z piwnicą łącznie 45,14 m²) w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica, położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest uzbrojone w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową i c.o., a cena wywołania wynosi 182 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 24,54 m² położona na 1. piętrze bloku z lat 70. w Raciborzu, z piwnicą, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką z WC. Lokal w prawie własności ma dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania wynosi 79 878 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,1 m² położone w budynku wielorodzinnym w Grudyni Wielkiej, na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 50 000 zł i oszacowaniem na 75 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 47 m², położone w Reszlu w budynku z lat 90., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3‑kondygnacyjnym budynku, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 98 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 54,46 m², położonym w Słupsku, w budynku z lat 80., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, na 4. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku w dobrym stanie technicznym. Cena wywołania udziału wynosi 37 625,25 zł, a lokal posiada pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ciepło miejskie).
Mieszkanie o powierzchni 49,25 m² położone w Gliwicach, w budynku wielorodzinnym z lat 60/70., składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada balkon. Lokal jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 109 575 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/32 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 26,70 m², położonym w miejscowości Nowa Wieś Legnicka (woj. dolnośląskie), na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego; mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc i jest wyposażone w instalacje media oraz ogrzewanie c.o. Nieruchomość znajduje się w korzystnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i sklepu, a udział wyceniono na 8 931 zł, przy cenie wywołania 6 698,25 zł w licytacji elektronicznej.
Na licytacji komorniczej w Malborku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,6 m², położony na 4. piętrze budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie stanowi udział we współwłasności nieruchomości, a cena wywołania całości udziałów wynosi 164 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 28,12 m², położone na najwyższej kondygnacji 4‑piętrowego bloku, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC, w bardzo dobrym stanie technicznym, niewymagającym remontu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 159 750 zł i jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno‑kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni.
Mieszkanie o powierzchni 46,8 m² położone w Gliwicach, na czwartym piętrze budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 52 377,94 zł i sumą oszacowania 69 837,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Łobzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,49 m², położony na parterze niskiego bloku z lat 80. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, ma przeciętny standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 186 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,7 m², położony na 1. piętrze trzypiętrowego budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz piwnicy. Mieszkanie w stanie technicznym i standardzie określonym jako niski ma spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 189 675 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Cena wywołania udziału wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 78 m² położone jest na parterze kamienicy we Wrocławiu, składa się obecnie z 2 pokoi, aneksu kuchennego, korytarza, łazienki, osobnego WC oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wystawiony jest na elektroniczną licytację komorniczą, z ceną wywołania ok. 416 700 zł.