Wróć do listy

Borszowice, świętokrzyskie

1 000 000 zł
Działka 1 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 000 000 zł
Miasto Borszowice
Powierzchnia 1 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 508117X1190010017
Termin wpłaty wadium 30-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium

Burmistrz Sędziszowa

Rodzaj: I przetarg ustny nieograniczony

Dotyczy: w sprawie pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej obręb 0004 Borszowice stanowiącej własność Gminy Sędziszów

Ogłoszono dnia: 2026-04-20 15:43:00 przez

Data przetargu
2026-07-02 09:00:00
Miejsce
Urząd Miejski w Sędziszowie, Budynek A, poziom 0, sala konferencyjna
Księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza
1 000 000,00 zł netto (słownie: jeden milion złotych 00/100)
Wadium
100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100)
Opis
działka nr 313/5 o powierzchni 1,0000 ha położona obręb 0004 Borszowice
Informacje dodatkowe
Z dodatkowymi warunkami przetargu można zapoznać się w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Sędziszowie w pokoju nr 24 i nr 27 lub telefonicznie pod nr 41 38 11 127 do 130 wew. 502 lub 500.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.