Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy. Lokal stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wystawiony jest z ceną wywołania 115 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Na licytacji publicznej oferowana jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Koszalinie, w budynku wielorodzinnym. Wartość szacunkowa udziału wynosi 295 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 221 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 60 m², położonego w Bobolicach, w budynku z lat 80., na 3. piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 177 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest udział 1/3 w mieszkaniu o powierzchni 77,8 m², położonym na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Zachód, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Cena wywołania udziału wynosi 109 125 zł przy oszacowaniu 145 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Na licytacji komorniczej w Kołobrzegu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,9 m², położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do piwnicy i pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w. z pieca gazowego) ma cenę wywołania 185 325 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,23 m² położony w Policach, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość wyceniono na 596 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 447 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,61 m² położony w miejscowości Wołowiec koło Golczewa (woj. zachodniopomorskie), na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, ogrzewane jest piecem na paliwo stałe, posiada niski standard wykończenia, a cena wywołania wynosi 45 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, składające się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, usytuowane na 2. piętrze budynku. Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. klatka schodowa w słabym stanie), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową (c.o. i ciepła woda) oraz wentylację grawitacyjną.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności dwupoziomowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 89,4 m², położonego w miejscowości Chlebowo (gmina Stara Dąbrowa) w budynku w zabudowie szeregowej, w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie na parterze i piętrze składa się z 2 pokoi oraz pomieszczeń pomocniczych, posiada taras, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 103 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.