Wróć do listy

Koszalin, zachodniopomorskie

201 822 zł
1 244 zł/m2
Mieszkanie 162,28 m2 3 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 201 822 zł
Miasto Koszalin
Powierzchnia 162,28 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Jantarowa 18
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 26 910 zł
Numer oferty 527418X1235212959
Termin wpłaty wadium 22-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 262/20
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Lenz Kancelaria Komornicza nr VIII w Koszalinie
Początek25.08.2026 10:00
Zakończenie01.09.2026 10:00
Przystąpienie do22.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania201 822,00 zł
Suma oszacowania269 096,00 zł
Rękojmia26 909,60 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Jantarowa 18/1
Miejscowość75-256 Koszalin
Województwozachodniopomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)162.28
Liczba pokoi3
Piętro1
Pięter w budynku2
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniapiwnica, pomieszczenie gospodarcze, WC, taras, łazienka
Mediagaz, kanalizacja, woda, siła
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Lenz Kancelaria Komornicza nr VIII w Koszalinie
AdresPiłsudskiego 56, 75-520 Koszalin
Termin2026-08-10, godz. 10:00–14:00
Opis

udziału wynoszącego 1/2 część nieruchomości zabudowanej stanowiącej lokal mieszkalny położony na I piętrze budynku jednorodzinnego składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, taras, loggia, piwnica o łącznej pow. 162,28m2. Nieruchomość lokalowa stanowiąca lokal mieszkalny nr 1, objęta jest księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X. Z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 1/2 niewydzielonej części w niewydzielonych częściach wspólnych budynku oraz prawie własności działki nr 285/2 o powierzchni 0,0117 ha (księga gruntowa nr XXXX/XXXXXXXX/X). Nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z prawa użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego działkę ewidencyjną nr 285/1, obręb 0011, o powierzchni 0,0205 ha oraz prawa własności części budynku mieszkalnego nr 18, objęta księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X. Obie nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym traktowane są jako jedna nieruchomość ze względu na jednorodność funkcjonalną i lokalizację

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.