Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Mikstat, wielkopolskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 53,20 m2
350 000 zł
6 579 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Poznań, Jeżyce

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 26,41 m2
200 000 zł
7 573 zł/m2
Nieruchomość

Ostrzeszów, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 62,30 m2
152 000 zł
2 440 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 29,60 m2
71 667 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 63,90 m2
222 075 zł
3 475 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-41%

Bogdanowo, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 55,03 m2
268 000 zł
4 870 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Rogoźno, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 43,14 m2
104 267 zł
2 417 zł/m2
Nieruchomość

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 27-10-2026
Pow.: 59,40 m2
135 000 zł
2 273 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 41,24 m2
1 366 575 zł
33 137 zł/m2
Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 116,50 m2
197 200 zł
1 693 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 37,57 m2
158 250 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 06-10-2026
Pow.: 14,00 m2
20 833 zł
1 488 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 31,74 m2
190 000 zł
5 986 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 59,00 m2
528 000 zł
8 949 zł/m2
Nieruchomość
-81%

Oborniki, wielkopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 33,98 m2
40 275 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 36,50 m2
375 200 zł
10 279 zł/m2
Nieruchomość

Popielewo, Stare Miasto

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 42,31 m2
32 280 zł
763 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 36,50 m2
375 200 zł
10 279 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 54,80 m2
183 500 zł
3 349 zł/m2
Nieruchomość
-76%

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 68,47 m2
81 000 zł
1 183 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 29,60 m2
71 667 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 66,10 m2
276 267 zł
4 180 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 70,37 m2
217 865 zł
3 096 zł/m2
Nieruchomość

Książ Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 27,47 m2
77 000 zł
2 803 zł/m2
Nieruchomość

Książ Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 26,99 m2
80 000 zł
2 964 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.