Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Ełku, w centralnej części miasta. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, stan i układ pomieszczeń nie zostały doprecyzowane w opisie.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 23,5 m², położonej w Olsztynie w dzielnicy Jaroty. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej i nie ma założonej księgi wieczystej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,7 m², położony w miejscowości Chojnik w województwie warmińsko-mazurskim, na parterze dwurodzinnego budynku z 1939 roku, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 22 733,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Ełku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,83 m², składający się z przedpokoju, kuchni, pokoju, kotłowni i łazienki, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 141 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, w województwie warmińsko-mazurskim.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m² położony jest na I piętrze budynku wielorodzinnego w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 5 m². Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania przetargowego/egzekucyjnego, a w lokalu wykonano dodatkową ściankę działową wydzielającą korytarz z pokoju przechodniego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 61,8 m², położonym na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Kadyny koło Tolkmicka (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dodatkowym pokojem na zaadaptowanym strychu należącym do części wspólnych. Nieruchomość znajduje się w zadbanym, dwukondygnacyjnym budynku z lat 90., z podstawową infrastrukturą w otoczeniu, a cena wywołania udziału wynosi 113 666,67 zł.
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Ełku, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową ok. kilkudziesięciu metrów kwadratowych (dokładny metraż nie został podany), a cena wywołania wynosi 286 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 202 500 zł przy wartości oszacowania 270 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,22 m² w Elblągu, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w zabudowie miejskiej, w dogodnej lokalizacji.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 44 m², położone na 2. piętrze kamienicy z lat 20., składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz piwnicy (łącznie ok. 51 m²). Lokal wymaga uwzględnienia w-c na korytarzu, a cena wywołania wynosi 105 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie w budynku wielorodzinnym o nieujawnionym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową mieszkaniową, a cena wywołania wynosi 141 517,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Orzyszu oferowane jest prawo własności mieszkania o powierzchni 55,1 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Orzysz, a cena wywołania wynosi 127 875 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,70 m² z piwnicą 4,10 m², położony w Elblągu w budynku wielorodzinnym. Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt, części budynku i urządzenia wspólne).
Lokal mieszkalny o powierzchni 58 m² położony w miejscowości Dąbrówka Mała (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 24 m². Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 47 546,67 zł i oszacowaniem na 71 320,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,2 m² z piwnicą, położony na parterze w przedwojennym budynku wielorodzinnym w Gołdapi, w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na uzbrojonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, a cena wywołania wynosi 126 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w Gronowie Górnym w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość wyceniono na 80 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 60 000 zł.