Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-48%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 52,80 m2
220 000 zł
4 167 zł/m2
Nieruchomość

Kolwiny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 116,02 m2
29 250 zł
252 zł/m2
Nieruchomość

Karpa, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 09-11-2026
Pow.: 60,05 m2
72 390 zł
1 205 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 53,30 m2
255 000 zł
4 784 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 57,00 m2
183 150 zł
3 213 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-50%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 50,90 m2
205 333 zł
4 034 zł/m2
Nieruchomość

Dłużec Mały, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 71,89 m2
22 333 zł
311 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Reszel, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 07-11-2026
Pow.: 79,48 m2
231 750 zł
2 916 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Koszajny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 87,75 m2
24 267 zł
277 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,70 m2
164 250 zł
3 373 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
230 000 zł
3 979 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Iława, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,46 m2
265 500 zł
4 251 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,90 m2
112 000 zł
1 726 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,40 m2
67 800 zł
1 461 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Ełk, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,20 m2
254 667 zł
4 161 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Połom, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,75 m2
89 333 zł
1 471 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,00 m2
176 733 zł
2 897 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 79,70 m2
237 000 zł
2 974 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 92,56 m2
333 333 zł
3 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamińsk, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,70 m2
70 667 zł
1 184 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
258 750 zł
4 477 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,80 m2
258 750 zł
4 477 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kadyny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 61,80 m2
113 667 zł
1 839 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Ełk, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,20 m2
286 500 zł
4 681 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dąbrówka Mała, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 58,00 m2
47 547 zł
820 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.