Przetargi nieruchomości, Popowo
Popowo, zachodniopomorskie
Nieruchomość rolna o powierzchni 0,2838 ha położona jest w miejscowości Popowo w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Działka wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 11 890 zł.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,10 ha położona jest w miejscowości Popowo w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 4 640 zł.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o powierzchni 1,56 ha położona w miejscowości Popowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem wielofunkcyjnym. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 157 600 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o powierzchni 0,71 ha położona w miejscowości Popowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem wielofunkcyjnym. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 62 706 zł.
Popowo, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0549 ha położona jest w miejscowości Stary Dworek w powiecie międzyrzeckim (woj. lubuskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 13 600 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Popowo, lubuskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,0549 ha, położona w miejscowości Stary Dworek w gminie Bledzew (woj. lubuskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Cena wywoławcza gruntu wynosi 13 600 zł, a licytacja zaplanowana jest na 13 sierpnia 2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 1,56 ha, położony w miejscowości Popowo w gminie Będzino w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 157 600 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,71 ha, położoną w miejscowości Popowo w gminie Będzino w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 62 706 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu ograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,56 ha, położona w miejscowości Popowo w gminie Będzino, w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 157 600 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,71 ha położona jest w miejscowości Popowo w gminie Będzino (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 62 706 zł, zaplanowany na 10.07.2026 r.
Popowo, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 2,2348 ha, położoną w gminie Bledzew (powiat międzyrzecki, woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 735 000 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,88 ha położona w miejscowości Popowo w gminie Będzino (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie) została przeznaczona do sprzedaży w przetargu nieograniczonym. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 49 936 zł, a przetarg zaplanowano na 8 maja 2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, lubuskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, kujawsko-pomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie