Przetargi nieruchomości, Popowo
Popowo, zachodniopomorskie
Nieruchomość rolna o powierzchni 0,2838 ha położona jest w miejscowości Popowo w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Działka wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 11 890 zł.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,10 ha położona jest w miejscowości Popowo w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 4 640 zł.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o powierzchni 1,56 ha położona w miejscowości Popowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem wielofunkcyjnym. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 157 600 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o powierzchni 0,71 ha położona w miejscowości Popowo (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem wielofunkcyjnym. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 62 706 zł.
Popowo, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0549 ha położona jest w miejscowości Stary Dworek w powiecie międzyrzeckim (woj. lubuskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 13 600 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Popowo, lubuskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,0549 ha, położona w miejscowości Stary Dworek w gminie Bledzew (woj. lubuskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Cena wywoławcza gruntu wynosi 13 600 zł, a licytacja zaplanowana jest na 13 sierpnia 2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 1,56 ha, położony w miejscowości Popowo w gminie Będzino w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 157 600 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,71 ha, położoną w miejscowości Popowo w gminie Będzino w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 62 706 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu ograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,56 ha, położona w miejscowości Popowo w gminie Będzino, w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza wynosi 157 600 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,71 ha położona jest w miejscowości Popowo w gminie Będzino (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 62 706 zł, zaplanowany na 10.07.2026 r.
Popowo, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 2,2348 ha, położoną w gminie Bledzew (powiat międzyrzecki, woj. lubuskie). Cena wywoławcza wynosi 735 000 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Popowo, zachodniopomorskie
Działka rolna o powierzchni 0,88 ha położona w miejscowości Popowo w gminie Będzino (powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie) została przeznaczona do sprzedaży w przetargu nieograniczonym. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 49 936 zł, a przetarg zaplanowano na 8 maja 2026 r.
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, lubuskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Popowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie