Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Postołów, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 101,53 m2
261 280 zł
2 573 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Kościuszki

Dom 05-10-2026
Pow.: 138,40 m2
776 000 zł
5 607 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Nieruchomość

Dębiny, podkarpackie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.3007 ha
39 945 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0821 ha
200 000 zł
244 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0836 ha
210 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Tajęcina, podkarpackie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0897 ha
220 000 zł
245 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Obiekt 01-10-2026
Pow.: 64,90 m2
118 359 zł
1 824 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.2244 ha
161 571 zł
72 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1104 ha
88 381 zł
80 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1488 ha
6 170 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.4231 ha
15 600 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1674 ha
6 890 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka Udział % 14-09-2026
Pow.: 0.0116 ha
550 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka Udział % 14-09-2026
Pow.: 0.0383 ha
630 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3048 ha
13 800 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1554 ha
6 980 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2014 ha
9 900 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0308 ha
1 740 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Orzechówka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.05 ha
5 190 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Orzechówka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.07 ha
26 030 zł
37 zł/m2
Nieruchomość

Wola Jasienicka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.5353 ha
11 510 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Wola Jasienicka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2577 ha
6 230 zł
2 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.