Przetargi domy

Nieruchomość

Jabłoniec, lubuskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1 922,00 m2
350 000 zł
182 zł/m2
Nieruchomość

Bukowiec, lubuskie

Dom 03-10-2026
Pow.: 73,00 m2
198 750 zł
2 723 zł/m2
Nieruchomość

Radocin, lubuskie

Dom Udział % 28-10-2026
Pow.: 1,00 m2
75 975 zł
75 975 zł/m2
Nieruchomość

Bobrowniki, lubuskie

Dom 03-11-2026
Pow.: 108,44 m2
114 261 zł
1 054 zł/m2
Nieruchomość

Wilkanowo, lubuskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 68,50 m2
124 480 zł
1 817 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Piotrów, lubuskie

Dom Udział % 23-09-2026
Pow.: 88,00 m2
141 300 zł
1 606 zł/m2
Nieruchomość

Piotrów, lubuskie

Dom 23-09-2026
Pow.: 88,00 m2
141 300 zł
1 606 zł/m2
Nieruchomość

Drągowina, lubuskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 169,00 m2
106 800 zł
632 zł/m2
Nieruchomość

Lipno, lubuskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 80,00 m2
414 000 zł
5 175 zł/m2
Nieruchomość

Słone, lubuskie

Dom 21-10-2026
Pow.: 158,50 m2
586 000 zł
3 697 zł/m2
Nieruchomość

Międzyrzecz, lubuskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 64,20 m2
450 600 zł
7 019 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 59,65 m2
295 000 zł
4 946 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 66,76 m2
300 000 zł
4 494 zł/m2
Nieruchomość

Kłodawa, lubuskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 131,60 m2
468 900 zł
3 563 zł/m2
Nieruchomość

Glinik, lubuskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
594 000 zł
594 000 zł/m2
Nieruchomość

Przyborów, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 130,00 m2
317 800 zł
2 445 zł/m2
Nieruchomość

Kożuchów, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 92,00 m2
138 333 zł
1 504 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom 16-09-2026
Pow.: 76,30 m2
500 000 zł
6 553 zł/m2
Nieruchomość

Zarzyń, lubuskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 113,60 m2
286 500 zł
2 522 zł/m2
Nieruchomość

Staw, lubuskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
290 000 zł
290 000 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
183 400 zł
183 400 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 118,65 m2
282 488 zł
2 381 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 118,10 m2
266 294 zł
2 255 zł/m2
Nieruchomość

Witoszyn Dolny, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 121,50 m2
114 579 zł
943 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Brzozowiec, lubuskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
880 000 zł
880 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.