Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Nowem, w budynku wielorodzinnym na osiedlu mieszkaniowym. Lokal oferowany jest za cenę nie niższą niż 47 000 zł (40% wartości oszacowania), z prawem pierwokupu dla współwłaściciela oraz z pozostającą hipoteką.
Do nabycia w trybie sprzedaży z wolnej ręki od syndyka oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,56 m² w Markowicach, składający się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, wraz z udziałem 1/12 w nieruchomości zabudowanej budynkiem gospodarczym. Nieruchomość wyceniono na kwotę nie niższą niż 111 667 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowane jest prawo własności mieszkania w Bydgoszczy o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Nieruchomość wyceniono na 310 000 zł, co stanowi cenę wywoławczą w przetargu syndyka.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 28,64 m² położona na parterze kamienicy w Chełmnie, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego w korytarzu. Lokal z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 62 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest kawalerka o powierzchni 25,67 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Chełmnie, w centrum miasta. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 60 666,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest dwupoziomowy lokal mieszkalny w Toruniu o łącznej powierzchni ok. 107 m², położony na drugim piętrze z zaadaptowanym poddaszem, składający się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym oraz 2 łazienek, w stanie technicznym i standardzie określonym jako średni. Nieruchomość w budynku wielorodzinnym wyposażona jest w media miejskie i ogrzewanie z sieci, a cena wywołania w licytacji wynosi 462 000 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania we Włocławku o powierzchni 47,4 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym budynku, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal o średnim standardzie wykończenia, z balkonem oraz podstawowymi instalacjami (elektryczna, wodno‑kanalizacyjna, domofon), położony jest w dobrej lokalizacji.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka jest 1/5 udziału w spółdzielczym prawie do mieszkania w Bydgoszczy o powierzchni 60,83 m², składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Minimalna cena nabycia udziału wynosi 29 200 zł, a warunkiem udziału w procedurze jest wpłata wadium w wysokości 2 920 zł i złożenie oferty w wyznaczonym terminie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Koronowie o powierzchni 80,68 m², położony na parterze, składający się z 4 pokoi (w tym 2 z aneksami kuchennymi), 2 łazienek oraz pomieszczeń pomocniczych, ze stanem technicznym określonym jako zadowalający. Do lokalu przynależy poddasze o pow. 71,49 m² oraz piwnica 31,93 m², a cena wywołania wynosi 193 200 zł.
Na licytacji komorniczej w Grudziądzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 94 500 zł, przy sumie oszacowania 126 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,18 m², położonym w budynku wielomieszkaniowym z windą z 1973 roku, składającym się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu, z przynależną piwnicą 2,80 m². Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze, posiada podstawowy standard wykończenia i średni stan techniczno-użytkowy, z pełnym uzbrojeniem w instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, c.o., domofon).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy, położony w budynku z lat 50. XX w., o średnim stanie technicznym, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w trzypiętrowym, podpiwniczonym budynku z komórkami lokatorskimi.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 50. z piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi prawo własności, znajduje się w budynku o średnim stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 244 500 zł.
Na sprzedaż w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego oferowany jest lokal mieszkalny nr 19 położony w Chełmży, w centralnej części miasta. Udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny nr 13 położony w Chełmży, w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy gen. Wł. Sikorskiego. Nieruchomość stanowi przedmiot sprzedaży w trybie przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetarg wystawiono lokal mieszkalny nr 3 położony w Chełmży, w centralnej części miasta. Jest to mieszkanie w budynku wielorodzinnym, sprzedawane w trybie ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium do określonej daty.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,7 m² w Ciechocinku, położony na drugim piętrze budynku z 2010 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, przedpokoju oraz antresoli z dodatkowymi pokojami. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 351 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Przedmiotem czwartego przetargu ustnego nieograniczonego jest lokal mieszkalny na I piętrze w budynku czterolokalowym w Kęsowie, o powierzchni 70,63 m², składający się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni, pokoju z alkową i komórki. Mieszkanie wyposażone jest w instalacje: wodną (ciepła i zimna woda), kanalizacyjną, elektryczną oraz centralne ogrzewanie z indywidualnej kotłowni, z zapewnionym dojazdem i dojściem na podstawie nieodpłatnej służebności.
W przetargu syndyka oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 29 m² w Brodnicy, położone na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, garderoby, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywoławcza wynosi 161 000 zł.
Na sprzedaż w trybie syndykalnym oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość wystawiona jest do przetargu z ceną wywoławczą 288 435 zł, stanowiącą 75% wartości oszacowania.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.