Przetargi domy

Nieruchomość

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 16-09-2026
Pow.: 100,84 m2
84 532 zł
838 zł/m2
Nieruchomość

Przysiersk, kujawsko-pomorskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 153,26 m2
268 475 zł
1 752 zł/m2
Nieruchomość

Karbowo, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 191,60 m2
253 125 zł
1 321 zł/m2
Nieruchomość

Strzelno, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 19-10-2026
Pow.: 264,96 m2
51 688 zł
195 zł/m2
Nieruchomość

Grochowiska Księże, kujawsko-pomorskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 60,71 m2
166 425 zł
2 741 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dąbrowa Chełmińska, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 04-09-2026
Pow.: 54,16 m2
34 600 zł
639 zł/m2
Nieruchomość

Rogowo, kujawsko-pomorskie

Dom 11-09-2026
Pow.: 294,58 m2
333 000 zł
1 130 zł/m2
Nieruchomość

Świecie, kujawsko-pomorskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
375 900 zł
375 900 zł/m2
Nieruchomość

Brzoza, kujawsko-pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 345,07 m2
1 063 575 zł
3 082 zł/m2
Nieruchomość

Sikory, kujawsko-pomorskie

Dom 17-10-2026
Pow.: 121,70 m2
450 000 zł
3 698 zł/m2
Nieruchomość

Czyżewo, kujawsko-pomorskie

Dom 17-10-2026
Pow.: 45,00 m2
372 000 zł
8 267 zł/m2
Nieruchomość

Dobre I, kujawsko-pomorskie

Dom 23-09-2026
Pow.: 87,00 m2
61 425 zł
706 zł/m2
Nieruchomość

Ustronie, kujawsko-pomorskie

Dom 23-09-2026
Pow.: 97,00 m2
747 521 zł
7 706 zł/m2
Nieruchomość

Ludowice, kujawsko-pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 93,00 m2
27 750 zł
298 zł/m2
Nieruchomość

Sukowy, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 160,00 m2
111 375 zł
696 zł/m2
Nieruchomość

Tur, kujawsko-pomorskie

Dom 08-09-2026
Pow.: 160,77 m2
894 000 zł
5 561 zł/m2
Nieruchomość

Jania Góra, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
108 155 zł
108 155 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
75 000 zł
75 000 zł/m2
Nieruchomość

Morzewiec, kujawsko-pomorskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 155,00 m2
226 000 zł
1 458 zł/m2
Nieruchomość

Jania Góra, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
108 155 zł
108 155 zł/m2
Nieruchomość

Żnin, kujawsko-pomorskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 64,69 m2
136 425 zł
2 109 zł/m2
Nieruchomość

Potulice, kujawsko-pomorskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
97 570 zł
97 570 zł/m2
Nieruchomość

Gogółkowo, kujawsko-pomorskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
847 933 zł
847 933 zł/m2
Nieruchomość

Kowal, kujawsko-pomorskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
384 750 zł
384 750 zł/m2
Nieruchomość

Chodorążek, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 10-11-2026
Pow.: 1,00 m2
205 000 zł
205 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.