Przetargi nieruchomości, Drzenin

Nieruchomość

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 35,40 m2
51 300 zł
1 449 zł/m2
Nieruchomość

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 36,32 m2
22 650 zł
624 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
1 292 190 zł
1 292 190 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,32 m2
47 300 zł
1 302 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,32 m2
47 300 zł
1 302 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
23 480 zł
663 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
25 000 zł
706 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
30 000 zł
847 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
39 000 zł
1 102 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
45 000 zł
1 271 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
45 000 zł
1 271 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
52 000 zł
1 469 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
65 000 zł
1 836 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,40 m2
65 000 zł
1 836 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.