Wróć do listy

Drzenin, zachodniopomorskie

25 000 zł
706 zł/m2
Mieszkanie 35,40 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 25 000 zł
Miasto Drzenin
Powierzchnia 35,40 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Parkowa 13
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 500 zł
Numer oferty 462992X1084327267
Termin wpłaty wadium 05-11-2025 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO
ogłasza czwarte rokowania po czwartym przetargu ustnym nieograniczonym
zakończonym wynikiem negatywnym
na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej w miejscowości Drzenin

- Lokal mieszkalny nr 6 w budynku przy ulicy Parkowej 13 w miejscowości Drzenin, o
powierzchni użytkowej 35,40 m2 , składający się z
dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni;


Czwarte rokowania na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Parkowej 13/6 w Drzeninie
odbędą się w dniu 13 listopada 2025 r. o godzinie 1015 - w sali nr 34 Urzędu Miasta i Gminy
w Gryfinie, ul. 1 Maja 16.
Warunki przystąpienia do rokowań:
1. W rokowaniach mogą brać osoby fizyczne oraz osoby prawne, pod warunkiem złożenia
w tut. Urzędzie do dnia 6.11.2025 r. (niżej wymienionego) pisemnego zgłoszenia udziału
w rokowaniach wraz z potwierdzeniem wniesienia wymaganej zaliczki w kwocie 2.500 zł
(wpłaconej do 5.11.2025 r.).
2. Wpłacenie ww. zaliczki na rachunek bankowy Gminy Gryfino numer 80 1240 3855 1111
0000 4472 1268 Bank Pekao S.A. Oddział w Gryfinie (pobieranej w pieniądzu tytułem
zabezpieczenia kosztów w przypadku uchylenia się od zawarcia umowy), powinno nastąpić
w taki sposób aby najpóźniej w dniu 5 listopada 2025 r. zaliczka znajdowała się
na wskazanym rachunku, pod rygorem uznania, że po tej dacie warunek wpłaty zaliczki nie
został spełniony.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.