Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m² z antresolą, balkonem, komórką lokatorską i naziemnym miejscem postojowym, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Lokal w prawie własności wyceniono na 747 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 560 250 zł, przy czym nieruchomość jest obciążona dożywotnimi służebnościami osobistymi mieszkania.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 96,65 m², położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w Jeżowie Sudeckim (woj. dolnośląskie). Cena wywołania wynosi 199 133,33 zł przy sumie oszacowania 298 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 52 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu i piwnicy. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 202 666,67 zł przy wartości oszacowania 304 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Faktyczny układ pomieszczeń różni się od opisu ujawnionego w księdze wieczystej, co ustalono podczas oględzin.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,9 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 38,67 m²), położony na parterze budynku wielorodzinnego w Boguszowie-Gorcach (rejon Stary Lesieniec), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 71 250 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Strzegomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 36,55 m², składające się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy, położone na 4. piętrze budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 152 250 zł, lokal jest uzbrojony w media (woda, gaz, kanalizacja, internet).
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 38,6 m² z aneksem kuchennym, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz komórką lokatorską, położona w Jeleniej Górze w budynku z 2010 roku na 1. piętrze. Lokal stanowiący pełną własność wyceniono na 290 300 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 217 725 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 38,59 m² (w tym komórka i piwnica), położony na poddaszu (II piętro) przedwojennego budynku wielorodzinnego we wsi Borów w gminie Dobromierz, w powiecie świdnickim. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, z dostępem do wody i kanalizacji, ma cenę wywołania 57 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,7 m² (w tym piwnica) w Świebodzicach, w centralnej części miasta, składający się z 2 pokoi, kuchni i WC. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze budynku, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku z 2018 roku, z balkonem, aneksem kuchennym i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal dwustronny, w dobrym stanie technicznym i wykończony materiałami dobrej jakości, ma cenę wywołania 503 625 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 49,03 m² położone jest we Wrocławiu, w budynku z 2003 roku, na czwartej kondygnacji i obejmuje pokój z aneksem kuchennym i balkonem, łazienkę z WC, przedpokój oraz otwartą antresolę. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 374 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 98,24 m², położony w Proszkowie (gmina Środa Śląska, woj. dolnośląskie) na II kondygnacji budynku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju z garderobą. Nieruchomość jest wprowadzana do elektronicznej licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 257 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 104 m² w Obornikach Śląskich, położony w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 411 866,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony w centralnej części Polanicy-Zdroju w budynku wielorodzinnym, składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC. Mieszkanie znajduje się w budynku z pełnym uzbrojeniem w media, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m² położone w Kątach Wrocławskich, na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70., składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz piwnicy; lokal wymaga odświeżenia lub remontu, szczególnie w łazience i części podłóg. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 280 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Bardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,3 m², położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1890 r., składający się z pokoju, kuchni, WC oraz pomieszczeń przynależnych (w tym piwnicy). Mieszkanie jest niezamieszkane, bez lokatorów, a cena wywołania wynosi 94 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bogatyni, w budynku wielolokalowym, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 23,33 m² (w tym komórka), składający się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest warta oszacowania 56 200 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 42 150 zł.
Na licytacji komorniczej w centrum Polanicy-Zdroju oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,71 m², położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania wynosi 215 625 zł.
Na licytacji komorniczej w Oławie oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,6 m², położone na parterze bloku z 1972 roku, składające się z 2 pokoi. Cena wywołania wynosi 256 350 zł, a z lokalem związany jest udział w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 113,3 m², położony na poddaszu (II piętro) w miejscowości Janowice Wielkie (woj. dolnośląskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Do mieszkania przynależą pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 28,3 m² (w tym garaż i kotłownia), a cena wywołania w licytacji wynosi 149 977,50 zł.