Złoty Stok, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 1339/25 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich Mariusz Wesołowski Kancelaria Komornicza nr III w Ząbkowicach Śląskich |
| Początek | 13.08.2026 09:30 |
| Zakończenie | 13.08.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 12.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 122 550,00 zł |
| Suma oszacowania | 163 400,00 zł |
| Rękojmia | 16 340,00 zł |
| Adres | Rynek 19/4 |
| Miejscowość | 57-250 Złoty Stok |
| Województwo | dolnośląskie |
| Adres | Rynek 19, 57-250 Złoty Stok |
| Termin | 2026-07-29, godz. 10:00–16:00 |
lokal mieszkalny
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie