Przetargi nieruchomości, Piekoszów
Piekoszów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0160 ha, położona w Piekoszowie w powiecie kieleckim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 5 980 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Piekoszów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0158 ha, położona w Piekoszowie w powiecie kieleckim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 7 140 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Piekoszów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0360 ha, położona w Piekoszowie w powiecie kieleckim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 17 240 zł, a przetarg zaplanowano na 17 lipca 2026 r.
Piekoszów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,1018 ha położony w Piekoszowie w powiecie kieleckim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, a cena wywoławcza wynosi 47 670 zł.
Piekoszów, świętokrzyskie
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Piekoszowie (powiat kielecki), zabudowanej wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym w stanie budowy, położonej na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha. Cena wywołania udziału wynosi 275 718,75 zł przy sumie oszacowania 367 625,00 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Piekoszów, świętokrzyskie
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Piekoszowie (powiat kielecki), zabudowanej wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym w stanie budowy, położonej na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha. Licytacja elektroniczna dotyczy udziału wycenionego na 367 625 zł, z ceną wywołania 275 718,75 zł.
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, śląskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Piekoszów, świętokrzyskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie