Licytacje komornicze nieruchomości, Koszalin

Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom 16-11-2026
Pow.: 252,53 m2
830 700 zł
3 290 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
249 731 zł
249 731 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 47,45 m2
36 875 zł
777 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 54,90 m2
275 175 zł
5 012 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 108,95 m2
120 750 zł
1 108 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 64,40 m2
76 384 zł
1 186 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 183,00 m2
248 363 zł
1 357 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 46,90 m2
214 500 zł
4 574 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 162,28 m2
201 822 zł
1 244 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
64 083 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
64 083 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 134,08 m2
64 083 zł
478 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 134,08 m2
64 083 zł
478 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 74,70 m2
292 000 zł
3 909 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Działka Udział % Zakończona
Pow.: 0.1034 ha
52 650 zł
51 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0095 ha
6 300 zł
66 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 77,00 m2
221 250 zł
2 873 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 46,67 m2
23 531 zł
504 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 134,08 m2
64 083 zł
478 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
139 275 zł
139 275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 138,11 m2
727 500 zł
5 268 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Działka Udział % Zakończona
4 950 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
225 500 zł
225 500 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
22 913 978 zł
22 913 978 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 43,00 m2
150 427 zł
3 498 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.