Wróć do listy

Koszalin, zachodniopomorskie

292 000 zł
3 909 zł/m2
Mieszkanie 74,70 m2 4 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-48%
Zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 292 000 zł
Miasto Koszalin
Powierzchnia 74,70 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Chrzanowskiego 9
Liczba pokoi 4
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 800 zł
Numer oferty 521373X1221055569
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1553/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Karol Cygert Kancelaria Komornicza nr II w Koszalinie
Początek29.07.2026 09:00
Zakończenie05.08.2026 09:00
Przystąpienie do27.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania292 000,00 zł
Suma oszacowania438 000,00 zł
Rękojmia43 800,00 zł
Adres nieruchomości
AdresChrzanowskiego 9/10
Miejscowość75-950 Koszalin
Województwozachodniopomorskie
Oględziny nieruchomości
AdresChrzanowskiego 9, 75-950 Koszalin
Termin2026-07-14, godz. 10:00–15:00
Opis

Przedmiotem opisu i oszacowania jest nieruchomość lokalowa nr 10 o powierzchni użytkowej 74,70 m2 stanowiąca lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ul. Ignacego Chrzanowskiego 9, w Koszalinie, województwie zachodniopomorskim.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.