Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m², położone na 1. piętrze w nowym (2019 r.) budynku wielorodzinnym w miejscowości Cedzyna koło Kielc, w otoczeniu terenów leśnych. Lokal z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i dużym balkonem ma cenę wywołania 317 775 zł.
W przetargu oferowany jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 46,94 m² w Końskich, położonego w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywoławcza wynosi 105 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,20 m², położonego w Pińczowie w województwie świętokrzyskim. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym w centralnej części miasta, a cena wywołania udziału wynosi 77 344 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym w Skarżysku-Kamiennej, w budynku z lat 60., na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami (woda, gaz, kanalizacja) została oszacowana na 85 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 64 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Kielcach o powierzchni 36,60 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 199 500 zł.
Do nabycia w trybie sprzedaży od syndyka jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,34 m², położonego w Kielcach, na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, jest obecnie zamieszkały, a cena wywoławcza udziału wynosi 173 470 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 215 208 zł.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest 1/6 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 41,5 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Kielcach, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy 3,2 m². Lokal znajduje się na parterze, ma średni standard wykończenia, a cena wywoławcza udziału wynosi co najmniej 48 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 90 m², położonego w gminie Bejsce w województwie świętokrzyskim, na 1. piętrze budynku wielorodzinnego, z przynależnym pomieszczeniem ok. 21 m². Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, korytarza i łazienki, a cena wywołania w licytacji wynosi 296 967,75 zł.
Lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z lokalami handlowo-usługowymi na parterze, znajduje się w Starachowicach w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 148 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,90 m², położonego w Skarżysku-Kamiennej w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie 2‑pokojowe z kuchnią, łazienką z WC i przedpokojem znajduje się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest mieszkanie o powierzchni 36 m² położone w Starachowicach, na trzecim (ostatnim) piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w prawie własności oferowany jest w trybie licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 128 666,67 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Kielcach w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze z 11. Cena wywołania wynosi 110 352 zł, przy wartości oszacowania 147 136 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 35 m² w Skarżysku-Kamiennej, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Norwida. Mieszkanie na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, posiada media (woda, kanalizacja, gaz, siła), a cena wywołania wynosi 130 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Starachowicach oferowane jest mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 33,11 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 50., z kuchnią, łazienką, korytarzem i piwnicą. Lokal w prawie własności wyposażony jest w media miejskie oraz centralne ogrzewanie, a cena wywołania wynosi 110 925 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w mieszkaniu o powierzchni 53,58 m², położonym na parterze w budynku wielorodzinnym w Jędrzejowie, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Udział wyceniono na 82 873 zł, a cena wywołania wynosi 62 154,75 zł (w treści ogłoszenia podano także niższą cenę wywołania 8 287,30 zł).
Na licytacji komorniczej w Końskich oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,77 m², położone na 1. piętrze bloku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, w budynku z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 108 750 zł przy oszacowaniu 145 000 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 61,90 m², położonego w Kielcach w budynku wielorodzinnym. Lokal mieszkalny o numerze 11 wyceniono na cenę wywoławczą 278 500 zł brutto.
Na przetarg wystawiono nowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,67 m² w Kielcach, położony na parterze budynku, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Cena wywoławcza wynosi 288 000 zł, a nieruchomość jest przeznaczona do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
W przetargu ustnym oferowany jest własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,10 m² w Kielcach, położony na IV piętrze, składający się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz balkonu, z pomieszczeniem przynależnym. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 270 000 zł.
Na ustnym przetargu nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,48 m² w Kielcach, położony na parterze, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki, po adaptacji z lokalu użytkowego. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 246 000 zł.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 41,7 m² w Kielcach, położony na czwartym piętrze, składający się z 2 pokoi, ciemnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 283 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 30 000 zł.
Na przetarg wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni 48,90 m² w Kielcach, położony na parterze budynku, składający się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, WC i przedpokoju. Cena wywoławcza mieszkania wynosi 305 000 zł, a warunkiem udziału w ustnym przetargu jest wniesienie wadium.