Wróć do listy

Jędrzejów, świętokrzyskie

58 917 zł
733 zł/m2
Mieszkanie 80,40 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 58 917 zł
Miasto Jędrzejów
Powierzchnia 80,40 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 0Krzei 85
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 856 zł
Numer oferty 524081X1227397705
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 181/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie Dariusz Karyś Kancelaria Komornicza nr II w Jędrzejowie
Początek15.07.2026 08:00
Zakończenie22.07.2026 08:00
Przystąpienie do13.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania58 917,00 zł
Suma oszacowania78 556,00 zł
Rękojmia7 855,60 zł
Adres nieruchomości
AdresOkrzei 85/1
Miejscowość28-300 Jędrzejów
Województwoświętokrzyskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)80.4
Liczba pokoi2
Piętro0
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniaaneks kuchenny, piwnica, kuchnia, łazienka
Mediawoda, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
AdresOkrzei 85, 28-300 Jędrzejów
Termin2026-06-30, godz. 09:00–15:00
Opis

Udział 1/3 w lokalu mieszkalnym stanowiącm odrębną nieruchomość położonym w miejscowości Jędrzejów przy ul. Okrzei 85/1, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie. Powierzchnia użytkowa lokalu 80,4 m2. Lokal znajduje się w budynku usytuowanym na działce oznaczonej nr 122/1, obręb ewidencyjny 0004, jednostka ewidencyjna 260202_4 Jędrzejów- miasto, pow. jędrzejowski, woj. świętokrzyskie, która zgodnie z ewidencją gruntów stanowi grunty sklasyfikowane jako tereny mieszkaniowe. Do lokalu mieszkalnego przynależy udział w wysokości 8040 / 16972 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Opis budynku: Przedmiotowy lokal mieszkalny znajduje się w budynku mieszkalnym dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym. Budynek murowany, wybudowany w technologii tradycyjnej. W budynku wyodrębniono dwa lokale mieszkalne. Lokale wyodrębnione zostały w budynku, który był budynkiem jednorodzinnym. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.