Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Kobiór, śląskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 165,00 m2
407 000 zł
2 467 zł/m2
Nieruchomość

Strzybnik, śląskie

Dom 26-10-2026
Pow.: 51,34 m2
147 891 zł
2 881 zł/m2
Nieruchomość

Ustroń, śląskie

Dom 19-10-2026
Pow.: 140,00 m2
1 126 504 zł
8 046 zł/m2
Nieruchomość

Wodzisław Śląski, śląskie

Dom 08-10-2026
Pow.: 126,26 m2
271 333 zł
2 149 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 56,40 m2
230 000 zł
4 078 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 28-10-2026
Pow.: 621,67 m2
795 000 zł
1 279 zł/m2
Nieruchomość

Sieraków Śląski, śląskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 95,72 m2
113 700 zł
1 188 zł/m2
Nieruchomość

Mysłowice, śląskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 1,00 m2
438 123 zł
438 123 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 57,30 m2
263 335 zł
4 596 zł/m2
Nieruchomość
-5%

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 73,00 m2
398 990 zł
5 466 zł/m2
Nieruchomość

Radlińskie Chałupki, śląskie

Dom 29-10-2026
Pow.: 157,80 m2
270 075 zł
1 712 zł/m2
Nieruchomość

Pyskowice, śląskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 192,65 m2
648 900 zł
3 368 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 168,97 m2
49 300 zł
292 zł/m2
Nieruchomość

Marklowice Dolne, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 81,82 m2
82 083 zł
1 003 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Bytom, Ruda

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 121,60 m2
194 100 zł
1 596 zł/m2
Nieruchomość

Kornowac, śląskie

Dom Udział % 10-09-2026
Pow.: 244,06 m2
709 000 zł
2 905 zł/m2
Nieruchomość

Roszków, śląskie

Dom 02-11-2026
Pow.: 186,35 m2
406 051 zł
2 179 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 18-09-2026
Pow.: 176,10 m2
1 105 800 zł
6 279 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 85,88 m2
231 000 zł
2 690 zł/m2
Nieruchomość

Zawada, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 191,00 m2
1 102 100 zł
5 770 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 70,51 m2
263 000 zł
3 730 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
42 394 zł
353 zł/m2
Nieruchomość

Pszów, śląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 120,00 m2
84 788 zł
707 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 156,00 m2
96 900 zł
621 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.