Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Ustroń, śląskie

Dom 19-10-2026
Pow.: 140,00 m2
1 126 504 zł
8 046 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 18-09-2026
Pow.: 176,10 m2
1 105 800 zł
6 279 zł/m2
Nieruchomość

Zawada, śląskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 191,00 m2
1 102 100 zł
5 770 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 262,61 m2
1 124 000 zł
4 280 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 271,00 m2
1 396 000 zł
5 151 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Dankowice, śląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 287,00 m2
1 266 600 zł
4 413 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bielsko-Biała, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 119,11 m2
1 071 990 zł
9 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mysłowice, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 126,61 m2
1 162 000 zł
9 178 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mysłowice, śląskie

Dom Zakończona
Pow.: 126,61 m2
1 394 400 zł
11 013 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.