Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Kośmin, lubelskie

Działka Udział % 30-09-2026
Pow.: 0.3299 ha
1 022 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Wola Gródecka, lubelskie

Obiekt 05-10-2026
Pow.: 1,00 m2
159 633 zł
159 633 zł/m2
Nieruchomość

Bochotnica, lubelskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 200,00 m2
80 903 zł
405 zł/m2
Nieruchomość

Celejów, lubelskie

Dom Udział % 18-09-2026
Pow.: 116,86 m2
1 199 000 zł
10 260 zł/m2
Nieruchomość

Lubycza Królewska, lubelskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 74,00 m2
62 800 zł
849 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0423 ha
4 133 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0444 ha
4 121 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0558 ha
5 178 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.046 ha
3 616 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0497 ha
4 613 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0495 ha
3 899 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0419 ha
3 296 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.047 ha
3 702 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0541 ha
4 256 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0497 ha
3 911 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0495 ha
3 899 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0505 ha
4 330 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0671 ha
5 756 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0503 ha
4 674 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0565 ha
4 846 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0605 ha
4 760 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0494 ha
4 588 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0524 ha
4 490 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0643 ha
5 966 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Podlodów, lubelskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0445 ha
4 133 zł
9 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.