Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntu o powierzchni 0,0229 ha, położona w miejscowości Manieczki w powiecie śremskim (woj. wielkopolskie). Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży przez KOWR z ceną wywoławczą 40 250 zł, a przetarg zaplanowano na 16.06.2026 r.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,99 m² w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rybin (gmina Kobyla Góra), wraz z udziałem w gruncie oraz pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 25,36 m² w osobnym budynku. Nieruchomość z ceną wywoławczą 49 120 zł brutto sprzedawana jest w trybie licytacji, bez możliwości rozłożenia płatności na raty.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Przedmiotem przetargu jest udział w działce o powierzchni 0,2897 ha w miejscowości Aniołka II (gmina Trzcinica, powiat kępiński) z prawem do wyłącznego korzystania z pustostanu mieszkalnego o pow. 60,84 m² oraz pomieszczenia gospodarczego 18,65 m², przy czym lokal nie spełnia wymogów samodzielności (brak dostępu do urządzeń sanitarnych). Nieruchomość przeznaczona jest w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, a cena wywoławcza udziału wynosi 39 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Koninie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², składający się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC. Nieruchomość położona jest w budynku wielorodzinnym w mieście Konin, a cena wywołania wynosi 64 687,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 746 m² położonej w Rogoźnie, zabudowanej parterowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 52 m². Dom składa się z wiatrołapu, pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,3304 ha położona w miejscowości Myszaków, w gminie Zagórów (powiat słupecki), składająca się z działki niezabudowanej oraz działki zabudowanej. Na działce zabudowanej znajduje się jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 55,5 m² oraz budynek gospodarczy ok. 41,5 m², a teren ma kształt prostokąta z częściowo zadrzewioną działką niezabudowaną.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51,3 m² położony w Bronowie (woj. wielkopolskie), składający się z jednego pokoju, aneksu kuchennego, skrytki oraz pomieszczenia gospodarczego, w budynku z ok. 1950 r. Nieruchomość stanowiąca pełną własność, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła), jest przedmiotem licytacji komorniczej z ceną wywołania 50 666,67 zł.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0935 ha z budynkiem użytkowym pełniącym funkcję świetlicy wiejskiej o pow. ok. 74 m², położona w gminie Wysoka, w powiecie pilskim. Nieruchomość wystawiona jest do przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 98 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,6 m² w budynku wielorodzinnym w Bogusławicach (gmina Babiak), wraz z udziałem w gruncie oraz boksem gospodarczym o pow. 15,8 m². Nieruchomość w cenie wywoławczej 40 800 zł brutto sprzedawana jest wraz z obniżką względem pierwszego przetargu, z minimalnym postąpieniem 500 zł i wymogiem zapłaty całości ceny najpóźniej w dniu zawarcia umowy.
Na sprzedaż w ramach konkursu ofert udział 20/32 w nieruchomości gruntowej zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 52 m², położonej we wsi Kiełczewo w powiecie kościańskim (woj. wielkopolskie), na działce 258 m² z dostępem do drogi publicznej. Budynek w technologii tradycyjnej murowanej obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę i korytarz, a cena minimalna udziału wynosi 77 800 zł.
Przedmiotem licytacji/przetargu jest udział 1/6 w prawie własności działek zabudowanych wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 58 m² z początku XX wieku oraz zabudowaniami gospodarczymi i garażowymi. Nieruchomość położona jest w miejscowości powiatowej, a cena wywoławcza za udział 1/6 wynosi 23 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny we wsi Wacławów w województwie wielkopolskim, o powierzchni użytkowej ok. 59 m², na działce o areale 1,12 ha, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką oraz budynkiem gospodarczym (garaż + szopa). Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 11 250 zł, przy oszacowaniu 15 000 zł, z zastrzeżeniem pozostającej w mocy służebności osobistej ujawnionej w księdze wieczystej.
Przedmiotem postępowania (licytacja/przetarg/sprzedaż od syndyka) jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m² położony w miejscowości Waszkowo w gminie Poniec, stanowiący pustostan. Z nieruchomością związany jest udział w działkach o łącznej powierzchni gruntu ok. 0,45 ha, położonych w tej samej miejscowości.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest lokal mieszkalny w budynku dwurodzinnym w miejscowości Dachowa (woj. wielkopolskie), w parterowym domu z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowanym w technologii tradycyjnej ok. 1950 r., o średnim stanie technicznym. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej, pełne uzbrojenie w ulicy (prąd, woda, gaz, telefon), a cena wywołania wynosi 90 980 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 9/120 w lokalu mieszkalnym w Jarosławcu (woj. wielkopolskie) o powierzchni ok. 65–70 m², składającym się z 2 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki i piwnicy, w budynku z 1959 roku z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła). Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 18 472,50 zł przy sumie oszacowania 24 630,00 zł.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka gruntu położona w miejscowości Czeluścin w gminie Pępowo. Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu budowlanym stanowi własność gminy i będzie licytowana w wyznaczonym terminie w siedzibie urzędu gminy.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 57 m² we Wrześni, w budynku wielorodzinnym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego, w standardowym wykończeniu. Cena wywołania wynosi 64 200 zł przy oszacowaniu 96 300 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 77,2 m², położonego na parterze i poddaszu budynku wielorodzinnego w miejscowości Feliksowo w województwie wielkopolskim. Lokal z kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym ma cenę wywołania 86 100 zł i oszacowanie na poziomie 129 150 zł.