Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
-10%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
392 000 zł
6 939 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
368 500 zł
6 888 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
96 667 zł
1 603 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
6 000 zł
107 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Swarzędz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
374 800 zł
5 594 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
27 066 zł
455 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
70 000 zł
1 247 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Swarzędz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
82 000 zł
1 105 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
160 300 zł
2 991 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % Zakończona
140 000 zł
2 495 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Trzcianka, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
35 000 zł
530 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
192 375 zł
3 643 zł/m2
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Skórzewo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
439 440 zł
6 975 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
229 000 zł
4 272 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
54 132 zł
910 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
145 000 zł
2 405 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Skórzewo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
494 370 zł
7 847 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
180 000 zł
2 703 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
490 000 zł
8 676 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
77 332 zł
1 300 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
182 000 zł
3 018 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Września, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
198 450 zł
3 635 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
368 500 zł
6 888 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bogdanowo, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
213 167 zł
3 760 zł/m2