Wróć do listy

Skórzewo, wielkopolskie

358 000 zł
4 952 zł/m2
Mieszkanie 72,30 m2 3 pokoje 2 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 358 000 zł
Miasto Skórzewo
Powierzchnia 72,30 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Poznańska 86/19
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 525675X1231130853
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości Artura Waleckiego, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Legnicy, V Wydziałem Gospodarczym, pod sygn. akt LE1L/GUp-s/71/2026, ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż udziału wynoszącego 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim, gminie Dopiewo, miejscowości Skórzewo, przy ul. Poznańskiej 86/19, o powierzchni użytkowej 72,30 m², dla którego Sąd Rejonowy Poznań–Stare Miasto w Poznaniu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, wraz ze związanym z własnością lokalu udziałem wynoszącym 7230/977789 części w nieruchomości wspólnej, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Wartość oszacowania przedmiotu sprzedaży wynosi 358 000,00 zł. Cena wywoławcza wynosi 358 000,00 zł. Oferty sporządzone zgodnie z Regulaminem przetargu należy składać w formie pisemnej, w zamkniętych kopertach z czytelnym dopiskiem: „NIE OTWIERAĆ – MASA UPADŁOŚCI LE1L/GUp-s/71/2026 – PRZETARG” w terminie do dnia 29 lipca 2026 r. do godz. 16:00, osobiście w biurze syndyka lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego Jacek Sabat pl. Słowiański 1, pok. 513 59-220 Legnica O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu oferty do kancelarii syndyka. Otwarcie ofert oraz wybór nabywcy nastąpią w dniu 4 sierpnia 2026 roku, o godzinie 12:00, w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego. Oferenci zostaną poinformowani o wyniku przetargu za pomocą środków porozumiewania się na odległość, zgodnie z danymi kontaktowymi wskazanymi w ofercie. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10 000,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości: 87 1600 1462 1726 7070 7000 0001 z dopiskiem: „Wadium LE1L/GUp-s/71/2026, Artur Walecki” Za termin wniesienia wadium uważa się dzień uznania rachunku bankowego masy upadłości. Szczegółowe warunki sprzedaży określa Regulamin przetargu, z którym można zapoznać się w kancelarii syndyka po wcześniejszym uzgodnieniu terminu lub uzyskać go drogą elektroniczną. Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu sprzedaży można uzyskać w dni robocze w godzinach 10:00–15:00 pod numerem telefonu 69*******52.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.