Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % 30-05-2026
173 470 zł
3 743 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % 20-05-2026
48 600 zł
1 171 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
6 263 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wólka Wojnowska, świętokrzyskie

Dom Zakończona
76 100 zł
1 812 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
326 400 zł
6 959 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
110 000 zł
2 231 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
173 470 zł
3 743 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
260 950 zł
5 748 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
367 200 zł
7 829 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
120 000 zł
2 434 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
59 250 zł
1 428 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowiny, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
238 500 zł
6 195 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
145 000 zł
2 941 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
367 200 zł
7 829 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowiny, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
318 000 zł
8 260 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowiny, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
318 000 zł
8 260 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
7 933 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
168 000 zł
3 408 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dyszów, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
17 074 zł
407 zł/m2
Nieruchomość
-3%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
408 000 zł
8 699 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Sandomierz, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
132 599 zł
3 900 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
399 000 zł
8 330 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
32 000 zł
1 022 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
26 936 zł
573 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
17 050 zł
360 zł/m2
Ustaw alert