Syndyk sprzeda nieruchomość, Poznań

Nieruchomość
-37%
Zakończona

Poznań, Jeżyce

Mieszkanie Zakończona
482 625 zł
7 661 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
368 500 zł
6 888 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
368 500 zł
6 888 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
329 980 zł
5 641 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
368 500 zł
6 888 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
471 400 zł
8 128 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
390 000 zł
6 190 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Dom Udział % Zakończona
379 900 zł
4 871 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
477 360 zł
7 093 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
380 000 zł
6 032 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
390 000 zł
6 190 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
329 000 zł
5 420 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
329 000 zł
5 420 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
438 000 zł
7 216 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
347 300 zł
5 401 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
303 075 zł
4 934 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
404 100 zł
6 579 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
6 081 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Poznań, Jeżyce

Mieszkanie Zakończona
338 000 zł
5 424 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach