Wróć do listy

Poznań, Stare Miasto

303 075 zł
4 934 zł/m2
Mieszkanie 61,42 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-61%
Zakończona
-61%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 303 075 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 61,42 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Stefana Batorego 80D
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 30 308 zł
Numer oferty 31797X74468577
Termin wpłaty wadium 13-06-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości , osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość lokalową, położoną w Poznaniu na os. Stefana Batorego 80D/16, dla której Sąd Rejonowy w Poznaniu, prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem 614/36183 w nieruchomości wspólnej, stanowiącą własność upadłej za cenę najkorzystniejszą z zaoferowanych, nie niższą jednak niż 303 075,00 zł.

Nieruchomość obciążona jest prawem dożywotniego i bezpłatnego użytkowania na rzecz osoby trzeciej.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłata wadium w wysokości 10% wartości oszacowania nieruchomości, tj. 30 307,50 zł na rachunek masy upadłości 58 1090 2590 0000 0001 3471 0322 w terminie do dnia 13 czerwca 2019 roku do godziny 15:00.

Oferty zakupu należy składać w zamkniętych kopertach do 13 czerwca 2019 r. do godziny 15:00 w Kancelarii Syndyka Izabeli Rajczyk ul. A. Mickiewicza 5/3, 60-833 Poznań wraz z dopiskiem „Oferta zakupu lokalu mieszkalnego na os. Stefana Batorego w Poznaniu”, przy czym za złożoną w terminie ofertę przesłaną drogą pocztową uważa się taką, która zostanie doręczona do Kancelarii Syndyka do 13 czerwca 2019 r. do godziny 15:00. Do oferty zakupu należy załączyć dowód wpłaty wadium.

Otwarcie oraz wybór ofert nastąpi w Kancelarii Syndyka w dniu 14 czerwca 2019 r. o godzinie 10:00. Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie 14 dni od dnia wyboru oferty przez syndyka. Umowa będzie zawarta w formie aktu notarialnego, a wszelkie koszty transakcji obciążają kupującego. Do dnia poprzedzającego dzień zawarcia umowy sprzedaży cała cena musi być zapłacona i wpłynąć na rachunek bankowy masy upadłości.

Syndyk masy upadłości zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży w całości lub w części w każdym czasie, bez podania przyczyny. Zwrot wadium nastąpi w kwocie nominalnej w terminie 14 dni od dnia przyjęcia oferty przez syndyka bądź odstąpienia od sprzedaży.

Szczegółowy opis przedmiotu sprzedaży zawarty jest w operacie szacunkowym. Z operatem szacunkowym oraz Regulaminem Sprzedaży można się zapoznać w Kancelarii Syndyka od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.