Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość
-31%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
259 440 zł
5 682 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głowno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
108 908 zł
2 259 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kutno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
73 500 zł
1 541 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głowno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
117 285 zł
2 433 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kutno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
73 500 zł
1 541 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Kutno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
88 200 zł
1 849 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
259 440 zł
5 682 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głowno, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
167 550 zł
3 476 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
212 850 zł
6 551 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
324 300 zł
7 102 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
324 300 zł
7 102 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
324 300 zł
7 102 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
265 000 zł
5 612 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
265 000 zł
5 612 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
261 000 zł
5 527 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
22 100 zł
462 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
22 100 zł
462 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
7 072 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
6 353 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Udział % Zakończona
36 833 zł
769 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
153 600 zł
3 189 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
192 000 zł
3 986 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Zgierz, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
94 800 zł
2 589 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
131 000 zł
2 728 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Łódź, Polesie

Mieszkanie Zakończona
180 000 zł
3 731 zł/m2
Ustaw alert