Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Rawa Mazowiecka, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
383 800 zł
7 971 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Skierniewice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
303 120 zł
6 293 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Skierniewice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
336 800 zł
6 992 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
135 000 zł
2 892 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rawa Mazowiecka, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
383 800 zł
7 971 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
157 000 zł
3 363 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Tuszyn, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
91 262 zł
2 504 zł/m2
Nieruchomość
-3%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
350 000 zł
8 261 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
250 000 zł
5 222 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Tuszyn, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
101 403 zł
2 782 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Pabianice, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
250 000 zł
5 222 zł/m2
Nieruchomość
-5%
Zakończona

Wieruszów, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
6 188 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
195 000 zł
4 050 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
220 000 zł
4 731 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Tuszyn, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
139 100 zł
3 816 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Rawa Mazowiecka, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
302 000 zł
6 272 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
301 000 zł
6 374 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
239 110 zł
5 142 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
239 110 zł
5 142 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
283 000 zł
5 867 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
260 000 zł
6 075 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
6 203 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
239 110 zł
5 142 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Łódź, Górna

Mieszkanie Zakończona
283 000 zł
5 867 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Łódź, Widzew

Mieszkanie Zakończona
284 700 zł
6 029 zł/m2
Ustaw alert