Na sprzedaż w drodze aukcji elektronicznej wystawiono prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 7 579 m² wraz z prawem własności budynku, położonych w Świnoujściu w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość gruntowo‑budynkowa ma cenę wywoławczą *** zł i wymaga wniesienia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 14 613 m², położonego w Świnoujściu w rejonie ulicy Steyera. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych i będzie sprzedawana w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Zabudowana nieruchomość położona w Świnoujściu, na działce o numerze ewidencyjnym 91, przeznaczona jest do nabycia w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę. Przetarg odbędzie się w maju 2026 r. w siedzibie urzędu miasta, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!