Wróć do listy

Świnoujście, zachodniopomorskie

1 900 000 zł
1 900 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 900 000 zł
Miasto Świnoujście
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Władysława Steyera
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 190 000 zł
Numer oferty 500721X1172688585
Termin wpłaty wadium 31-05-2026 Co to znaczy?

Opis

ENEA S.A. z siedzibą w Poznaniu ogłasza sprzedaż
w drodze aukcji elektronicznej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej
stanowiącej działkę gruntu oznaczoną numerem ewidencyjnym 181/7 o powierzchni 7.579 m2
zlokalizowaną w miejscowości Świnoujście przy ul. Władysława Steyera, gmina Miasto Świnoujście,
województwo zachodnio – pomorskie oraz prawa własności budynku wzniesionego na tej
nieruchomości, za cenę wywoławczą 1 900.000,00 zł.


Wniesienie wadium w wymaganej kwocie:
− wadium, w wysokości 10 % ceny wywoławczej tj. 190.000,00 zł musi zostać wniesione do
dnia 31.05.2026 r. pod rygorem nie dopuszczenia do aukcji,
− wadium można wnosić wyłącznie w pieniądzu, przelewem na rachunek bankowy ENEA S.A.
nr 30 1020 1026 0000 1702 0238 9740 wraz z dopiskiem „Wadium: Aukcja – Świnoujście –
działka nr 181/7)”. Dniem wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego ENEA
S.A. kwotą wadium

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.