Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom Udział % 11-09-2026
Pow.: 81,00 m2
143 000 zł
1 765 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Częstochowa, Częstochówka - Parkitka

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 139,70 m2
1 060 000 zł
7 588 zł/m2
Nieruchomość

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 53,80 m2
79 225 zł
1 473 zł/m2
Nieruchomość

Olsztyn, śląskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 1.022 ha
56 110 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Rudniki, Rudniki

Dom 08-09-2026
Pow.: 110,00 m2
186 333 zł
1 694 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Jeleśnia, Jeleśnia

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 160,00 m2
258 542 zł
1 616 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 41,48 m2
87 750 zł
2 115 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 41,48 m2
58 500 zł
1 410 zł/m2
Nieruchomość

Jaworzno, śląskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
287 850 zł
287 850 zł/m2
Nieruchomość

Sosnowiec, śląskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 110,68 m2
357 000 zł
3 226 zł/m2
Nieruchomość

Mochała, śląskie

Działka 01-09-2026
Pow.: 0.7238 ha
369 000 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Pietrzaki, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.0964 ha
60 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Pietrzaki, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.1091 ha
60 000 zł
55 zł/m2
Nieruchomość

Herby, śląskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 49,98 m2
184 000 zł
3 681 zł/m2
Nieruchomość

Babice, śląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 1.2215 ha
842 800 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Babice, śląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 1.05 ha
724 500 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.2854 ha
272 000 zł
95 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.1529 ha
830 000 zł
543 zł/m2
Nieruchomość

Będzin, śląskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.6166 ha
1 600 000 zł
259 zł/m2
Nieruchomość

Mizerów, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.122 ha
141 200 zł
116 zł/m2
Nieruchomość

Mizerów, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.1211 ha
140 200 zł
116 zł/m2
Nieruchomość

Mizerów, śląskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.0896 ha
109 200 zł
122 zł/m2
Nieruchomość

Racibórz, śląskie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.078 ha
88 000 zł
113 zł/m2
Nieruchomość

Racibórz, śląskie

Działka 15-10-2026
Pow.: 1.4824 ha
1 260 000 zł
85 zł/m2
Nieruchomość

Mizerów, śląskie

Działka Udział % 09-09-2026
Pow.: 0.0963 ha
125 200 zł
130 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.