Przetargi nieruchomości, Jeziora wielkie

Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 61,00 m2
167 300 zł
2 743 zł/m2
Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 60,47 m2
165 900 zł
2 744 zł/m2
Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 90,30 m2
247 700 zł
2 743 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 140,00 m2
150 000 zł
1 071 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.13 ha
3 900 zł
3 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.09 ha
43 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.13 ha
3 900 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,00 m2
171 300 zł
2 808 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 90,30 m2
253 600 zł
2 808 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.29 ha
25 600 zł
9 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.29 ha
32 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.29 ha
32 000 zł
11 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.