Wróć do listy

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

3 900 zł
Działka 0.13 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 900 zł
Powierzchnia 0.13 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 390 zł
Numer oferty 400451X937856245
Termin wpłaty wadium 08-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Jeziora Wielkie
Ogłasza
Przetarg ustny nieograniczony nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Jeziora Wielkie

Jeziora Wielkie
69
0,1300 ha
XXXX/XXXXXXXX/X
Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 69 położona w miejscowości Jeziora Wielkie. Teren działki W kształcie nieregularnym. Ukształtowanie terenu płaskie z zagłębieniem w centralnej części działki. Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej i nie jest uzbrojona. Teren działki nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą oraz dziko rosnącymi krzewami i drzewami.


Przetarg odbędzie się w dniu 15.01.2025 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy w Jeziorach Wielkich pokój nr 20. W przetargu mogą brać udział osoby, które wpłacą wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Wadium należy wpłacić najpóźniej do 08.01.2025 r. na konto Gminy Jeziora Wielkie Nr 83 8159 0003 2002 0013 0488 0005 Bank Spółdzielczy Strzelno.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.