Przetargi nieruchomości, Sieradz
Sieradz, łódzkie
Przedmiotem rokowań jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,14 m² w Sieradzu, składający się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC, z przynależną komórką 6,80 m². Mieszkanie wyposażone jest w media miejskie, w tym centralne ogrzewanie i ciepłą wodę, a cena wywoławcza w rokowaniach wynosi 163 600 zł.
Sieradz, łódzkie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,3938 ha, położony w Sieradzu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 191 000 zł, a przetarg zaplanowano na 20 sierpnia 2026 r.
Sieradz, łódzkie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,3938 ha, położona w Sieradzu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 191 000 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Sieradz, łódzkie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie