Wróć do listy

Sieradz, łódzkie

182 000 zł
6 364 zł/m2
Mieszkanie 28,60 m2 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 182 000 zł
Miasto Sieradz
Powierzchnia 28,60 m2
Województwo łódzkie
Ulica Adama Mickiewicza 21
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 200 zł
Numer oferty 476463X1115876349
Termin wpłaty wadium 03-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza do udziału w przetargu pisemnym na ustanowienie odrębnej własności

lokalu mieszkalnego nr 52 przy ul. Adama Mickiewicza 21 w Sieradzu, o powierzchni użytkowej 28,6 m2, położonego w II klatce na II piętrze. Wartość rynkowa lokalu stanowiąca podstawę do przetargu wynosi 182.000,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt dwa tysiące złotych 00/100), wymagane do przetargu wadium w kwocie 18.200,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy dwieście złotych 00/100).

Wymagane do przetargu wadium należy uiścić na rachunek bankowy Spółdzielni nr 75 9267 0006 0000 8136 2000 0030 w terminie do dnia 3 grudnia 2025 r. Za datę wpłaty wadium uznaje się dzień wpływu środków na rachunek bankowy Spółdzielni.

Oferty należy składać na dziennik podawczy Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5b w Sieradzu, w terminie do dnia 4 grudnia 2025 r. do godz. 13.00.

Szczegółowe warunki, jakie powinna spełniać oferta, wykaz załączników, sposób złożenia oferty, kryteria decydujące o rozstrzygnięciu przetargu, obowiązki osoby, na rzecz której zostanie rozstrzygnięty przetarg określa Specyfikacja zamieszczona na stronie www.ssmsieradz.pl oraz dostępna w siedzibie Spółdzielni - sala obsługi interesantów.

Lokal można oglądać w dni robocze w godz. od 9.00 do 14.00 po wcześniejszym uzgodnieniu godziny – tel. 43 826 62 96.

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu bądź odstąpienia od przeprowadzenia przetargu na każdym jego etapie bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.