Przetargi nieruchomości, Oświęcim

Nieruchomość
-39%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 45,60 m2
215 000 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 46,14 m2
275 000 zł
5 960 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 45,60 m2
215 000 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,66 m2
203 600 zł
5 406 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,80 m2
209 200 zł
5 392 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
215 810 zł
5 817 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,38 m2
218 280 zł
6 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.312 ha
300 000 zł
96 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 193,74 m2
250 000 zł
1 290 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,40 m2
200 000 zł
6 173 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0152 ha
300 000 zł
1 974 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
222 600 zł
6 000 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,38 m2
236 470 zł
6 500 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
204 050 zł
5 500 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
241 150 zł
6 500 zł/m2
Nieruchomość
-13%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,10 m2
250 425 zł
6 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 31,70 m2
278 250 zł
8 778 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0915 ha
200 000 zł
219 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1395 ha
250 000 zł
179 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.