Przetargi mieszkania, Inowrocław

Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,87 m2
198 948 zł
4 156 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 37,66 m2
156 892 zł
4 166 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 48,10 m2
198 028 zł
4 117 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,87 m2
198 996 zł
4 157 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,66 m2
156 892 zł
4 166 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,66 m2
156 892 zł
4 166 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,02 m2
151 124 zł
3 873 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,89 m2
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 29,70 m2
117 107 zł
3 943 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,89 m2
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,89 m2
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,89 m2
198 696 zł
4 149 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
197 703 zł
4 130 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,68 m2
143 734 zł
3 919 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,68 m2
143 735 zł
3 919 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,68 m2
143 735 zł
3 919 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,68 m2
159 705 zł
4 354 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,04 m2
128 577 zł
4 013 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,20 m2
198 632 zł
4 121 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,68 m2
159 705 zł
4 354 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,74 m2
148 800 zł
3 841 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,32 m2
142 919 zł
3 935 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,99 m2
136 690 zł
3 798 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
176 880 zł
3 695 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
176 880 zł
3 695 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.