Wróć do listy

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

156 892 zł
4 166 zł/m2
Mieszkanie 37,66 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-27%
Zakończona
-27%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 156 892 zł
Miasto Inowrocław
Powierzchnia 37,66 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Długa 22a
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 840 zł
Numer oferty 524609X1228634281
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg
Zarząd Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w
Inowrocławiu
ogłasza
ustny przetarg nieograniczony na ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu w Inowrocławiu
przy ul. Długiej 22A/23.
Przetarg odbędzie się w dniu 22.07.2026 r. o godz. 1000
w biurze Zarządu Spółdzielni przy ul.
Kopernika 7 w Inowrocławiu Sala konferencyjna – parter.
Mieszkanie położone jest na IV piętrze o powierzchni użytkowej 37,66 m2
składa się z 2 pokoi,
kuchni, łazienki, wc i przedpokoju .
Wartość rynkowa mieszkania ustalona przez rzeczoznawcę majątkowego wynosi 156.892- zł.
Wadium stanowi 5% wartości wkładu budowlanego i wynosi 7.840,-zł.
Termin wpłaty wadium : 20.07.2026 r. – data zaksięgowania na rachunku bankowym Spółdzielni.
Rachunek bankowy , na który należy dokonać wpłaty wadium:
nr 95 1240 1196 1111 0000 1341 4982.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.