Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-40%
Zakończona

Kłodawa, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
110 180 zł
4 445 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
112 000 zł
4 742 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
38 000 zł
2 923 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
57 000 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Czarnków, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
54 000 zł
2 245 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
87 088 zł
4 441 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
87 088 zł
4 443 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
165 000 zł
7 466 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
54 600 zł
2 920 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
122 600 zł
5 054 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
122 600 zł
5 054 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
56 900 zł
3 172 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
78 482 zł
4 336 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Witkowo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
95 000 zł
3 975 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rychtal, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
21 200 zł
855 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Wieleń, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
72 000 zł
3 243 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
93 344 zł
3 922 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Rychtal, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
42 400 zł
1 710 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mielżyn, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
45 000 zł
2 557 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
189 000 zł
8 957 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
174 000 zł
8 246 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
130 000 zł
5 285 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
130 000 zł
5 417 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
130 000 zł
5 285 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
100 000 zł
4 608 zł/m2
Ustaw alert