Wróć do listy

Mielżyn, wielkopolskie

45 000 zł
2 557 zł/m2
Mieszkanie 17,60 m2 Kawalerka Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 45 000 zł
Miasto Mielżyn
Powierzchnia 17,60 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 44
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 500 zł
Numer oferty 228229X534512321
Termin wpłaty wadium 12-12-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ GMINY I MIASTA WITKOWO
Ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

Lokalu mieszkalnego nr 4, położonego w Mielżynie 44, o powierzchni użytkowej 17,60 m2 wraz z udziałem w wysokości 2935/21875 w częściach wspólnych nieruchomości i prawie współwłasności działki gruntu oznaczonej geodezyjnie nr 226/1 o pow. 0,1512 ha. Lokal usytuowany jest na poddaszu budynku, składa się z kuchni, 1 pokoju i korytarza. Lokal nie posiada łazienki, jest tylko toaleta. Do lokalu przynależy skrytka o pow. 3 m2 i pomieszczenie gospodarcze o pow. 8,75 m2 w budynku gospodarczym. Lokal wyposażony jest w instalację wodną, kanalizacyjną i elektryczną. Pokój ogrzewany piecem kaflowym. Lokal wymaga remontu.
Budynek, w którym położony jest lokal, to obiekt wolnostojący, bez podpiwniczenia z poddaszem częściowo użytkowym. Nieruchomość, na której położony jest budynek posiada uregulowany stan prawny, opisany w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza wynosi 45.000,00 zł netto
Wadium wynosi 4.500,00 zł

Sprzedaż lokalu na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 931 z późn. zm.) jest zwolniona z podatku VAT.

Nieruchomość stanowiąca działkę oznaczoną geodezyjnie nr 226/1 usytuowana jest na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. w ewidencji gruntów i budynków jest to teren oznaczony symbolem B-tereny mieszkaniowe.